Šťastnej jsi tak, jaký máš okolí.

8. října 2018 v 17:07 |  Dvatisíceosmnáct
"Poznáš stovky lidí a nic to s tebou neudělá.
Pak ale poznáš jednoho člověka a svět se ti obrátí naruby."Na co jste všichni asi zvědaví (naivní, že to zajímá všechny :D) - jak proběhlo seznámení s malou. Ono šlo spíše o takové rychlé představení, aby mě alespoň viděla. Kolega mě upozorňoval, že budou začátky těžké. Že se bude stydět a nebude se se mnou bavit. A tak se stalo. Seděla v autě v sedačce a já jí šla pozdravit. Celou dobu na mě koukala, prohlížela si mě, ale nepromluvila na mě. Ani na pozdrav a rozloučení. Ale je to andílek, je tak krásná! Samozřejmě po tatínkovi. :D
Kolega ještě říkal, že mi nebude moct dát před malou ani pusu, jestli s tím počítám. To jsem brala jako samozřejmost, tím bychom tomu všemu rozhodně nepomohli. On mě ale na rozloučení na vteřinu zatáhl za auto, aby na nás malá neviděla a tu pusu mi MUSEL prý dát. ♥
O půl hodiny později mi volal, aby se zeptal na mé pocity. Já měla rozporuplné. On jí ale zná nejlépe, proto jsem se ptala spíš já jeho, jak to vidí. A on? Že jsem úžasná a že to bylo dobrý. Prý je dost úspěch, že malá nezačala plakat. Když se jí potom ptal, co teta, tak říkala, že dobrý. :D ♥
Chce to čas... a ono to půjde.

Kolega se bavil s bráchou, se kterým jsou si blízcí, o rozchodu s Ní. Řekl mu všechny důvody, proč to chce/musí ukončit a proč už nemůže takhle dál. Já o všech těch důvodech vím. Opravdu je toho hodně. A hlavně to všechno trvá dlouho, nejde o měsíce. Neřekl bráchovi ale nic o mně. Nechce, aby mi to někdy Kolegova rodina vyčítala - že se jemu rozpadla rodina. Chce jen, aby znali důvody, které k tomu skutečně vedly - bez ohledu na to, že potkal mě. Až to s Ní ukončí, chce se na chvíli přestěhovat k rodičům... a třeba po měsící jít na "rande"... a jako, že jsme se dali dohromady až v době, kdy byl volný.
Bála jsem se (i když jsem věděla, že má Kolega pádné důvody od Ní odejít a s ním se chce jen poradit, aby neudělal pitomost), jak bude jeho brácha na to všechno reagovat. Jak to dopadlo? Brácha (který je prý "tvrďák") měl slzy v očích a řekl mu, ať od Ní co nejdříve odejde. Dokud je čas. Ať si najde nějakou fajn babu a neztrácí život takhle.

Denně volá a všechno si říkáme. Jednoho dne mi říká, že už to skoncuje. Pak se mě ptá: "Lásko, budeš má paní?" (není to tak, jak to zní :D). Já, že ráda. Také začal mluvit o sestěhování. U mě, že nepůjde být ve třech. Což je pravda. Mám tu problém vydržet i sama. Aneb byt o velikosti 20m čtverečních.
Také říkal, že ví, že mě nechal čekat dlouho...
Nechal, ale mě za to to čekání stálo a teď vím, že se to vyplatilo.
Tohle je můj Pan Božský. Je to ten Pravý. Zní to jako strašný klišé... jenže ono to tak je.

Jsou ale i dny, kdy to není růžový. Už podle hlasu poznám, kdy to není dobrý.
A on mi povídá, že už má opravdu dost, že už neví, jak dál... že by chtěl už tak moc být se mnou. Tam, kde je mu dobře. Ale, že Ona nic nechápe.
Říkal, jak sedí už docela dlouhou dobu v autě před fitkem a přemýšlí. Říkal, že si ani nebyl jistý, jestli mi má volat. Upřímně? Jakmile jsme hovor ukončili, začala jsem okamžitě brečet. Jsem přecitlivělá. Je pro mě těžký vědět, jak se trápí. Nemůžu to unést. A tak řvu. Sama doma.
Nikdy jsem netvrdila, že náš vztah je jednoduchý a že se netrápím. Jenže i přes to... on mi za to stojí. Pořád si říkám, že jakmile překonáme těžké začátky, překonáme všechno...

Jednoho dne mi s malou nakoupili a přivezli jídlo a léky z lékárny (už týden trpím bolestí v krku, kašlem, rýmou... ale volno v práci si vzít nemůžu). On se o mě tolik stará. To není ani možný, jak jsem mu vděčná. Navíc mi koupil zdravé věcí. Ví, co mám ráda. Takže Skyr, banány, sýry, šunku, pečivo, ovesné vločky. Je mi tak hloupý, jak za mě utrácí..

Po dlouhé době ke mně přijel a bylo to skvělý. Tolik ho miluju. Na to slova nestačí. ♥
Nejlepší, když si uvědomím, že si děláme srandu z takových věcí jako "až spolu budeme 20 let manželé... až spolu budeme žít...". A bereme to tak nějak automaticky. Že to tak prostě bude.
A ono bude. Věřím v to. V nás.

Pozval mě na rande. ♥ Láska to je! Do kina, jelikož byla premiéra filmu Venom. A filmy od Marvelu já mám ráda, což ví.
Přijel ke mně ještě o hodinu a půl dříve. Byli jsme spolu, já se připravovala a potom jsme se vydali do kina. Vstupenky už jsme měli. Naštěstí. Protože samozřejmě čas byl proti nám. Ještě jsme dali cigáro, potom fronta na colu a popcorn a ejhle. Do sálu jsme šli skoro deset minut po začátku. Stále ale běžely reklamy, tak jsem se uklidnila.
Usadili jsme se na naše místa. Přítel mě celou dobu krmil popcornem, hladil po tváři, drželi jsme se za ruce... bylo to úžasný. Všechno. Jsem hotová z toho, jak s Ním je perfektní naprosto všechno. Ať děláme cokoliv, jedeme kamkoliv, jsme spolu v práci, u mě, na výletě, v kině, ve fitku... nikdy to nemá chybu.
Po kině jsme ještě dali cigáro a odvezl mě domů.
Potkala jsem toho nejlepšího chlapa, jakého jsem mohla.

"Tu však jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne, zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí, je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco, co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě!" ~ Erich Maria Remarque


 


Komentáře

1 Brixie Brixie | 9. října 2018 v 7:13 | Reagovat

Tak to je super, že seznámení proběhlo super :) přítel má malou sestru, když jsme se seznámili, byly jí 2 roky. A úplně si pamatuji poprvé, jak se na mne ani nepodívala a bála se mě :D a teď? Když k nim dojdu, tak za mnou běží a skočí na mě :) určitě to chce čas a bude tě mít ráda :) určitě :)

2 Lucie Lucie | Web | 9. října 2018 v 15:18 | Reagovat

[1]: Doufám, že máš pravdu. :)
Taky se snažím uklidňovat, že teď jsem pro ní úplně cizí... časem, až si na sebe zvykneme, budu si s ní hrát apod., tak mě snad ráda mít bude. :)

3 B. B. | Web | 13. října 2018 v 19:46 | Reagovat

Tak seznámení proběhlo v poklidu, to jsem ráda a asi se ti taky ulevilo :D. Je vidět, že jsi opravdu zamilovaná, úplně to z toho celého článku čiší ^^.

4 Brixie Brixie | 21. října 2018 v 21:43 | Reagovat

To čekání na nový článek je fakt hrozný :D

5 Neznama Neznama | 28. října 2018 v 21:31 | Reagovat

Kedy bude dalsi clanok????? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama